آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار انجمن متخصصان روابط عمومی

اخبار انجمن

رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: محتوا باید مخاطب را به حرکت درآورد

6eeee55edszxzx

 رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی در نشست مدیران روابط‌عمومی گروه مالی پارسیان در خصوص اهمیت تدوین استراتژی محتوا در شرکت‌های خدمات مالی صحبت کرد. مهدی باقریان در این نشست با بیان این مطلب که در تدوین استراتژی محتوا باید نیازها و اشتیاق مخاطبان در نظر گرفته شود، افزود: محتوا باید مخاطب را به حرکت درآورد و برای رسیدن به چنین منظوری، ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت انجمن متخصصان روابط‌عمومی درپی درگذشت مدیر مسئول روزنامه تجارت

6ee56egfgffge55ezxzx

انجمن متخصصان روابط‌عمومی درپیامی درگذشت نابهنگام مدیر مسئول روزنامه تجارت را تسلیت گفت. به گزارش کمیته ارتباطات، انجمن متخصصان روابط‌عمومی در پیامی درگذشت نابهنگام دکتر اصغر نعمتی از فعالان رسانه ای و حوزه ارتباطات و مدیر مسئول روزنامه تجارت و پایگاه خبری تجارت آنلاین و مدیرعامل موسسه افق رسانه پویا را به جامعه رسانه ای و ارتباطات کشور تسلیت گفت. ... بیشتر بخوانید »

رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی: هوش مصنوعی آینده روابط‌عمومی است

6eeegfgffge55ezxzx

‌رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی، ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ در نخستین سمینار تخصصی «کاربردهای هوش مصنوعی در روابط‌عمومی»، گفت: هوش مصنوعی آینده روابط‌عمومی است. به گزارش شارا، مهدی باقریان با اشاره به این مطلب که فناوری هوش مصنوعی مولد در حال انقلابی در این صنعت است گفت: «سرعت تغییرات، فرایند ارتباطات را دستخوش تغییرات مداوم کرده و متخصصان ارتباطات و روابط‌عمومی برای ... بیشتر بخوانید »

روز خبرنگار را فقط نباید به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران تبریک گفت

photo_2022-08-08_14-44-46

روز خبرنگار را فقط نباید به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران تبریک گفت «روز خبرنگار را فقط نباید به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران تبریک گفت، این روز فقط متعلق به خبرنگاران و اهالی رسانه‌ها نیست، بلکه متعلق به همه #مردم است، زیرا #دانستن_حق_مردم_است و خبرنگار زمینه را برای افزایش آگاهی شهروندان فراهم می‌کند.» انجمن متخصصان روابط‌عمومی روز خبرنگار را به همه قلم به‌دستانی ... بیشتر بخوانید »

تاکید رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی بر همکاری نزدیک انجمن با مجموعه صنایع الکترونیک هوراند

6eeee55ezxzx

با توجه به نگرانی‌های همیشگی مدیران روابط‌عمومی برای اجرای مطلوب و بدون اشکال رویدادها و برنامه‌های ارتباطی سازمان متبوع خویش، انجمن متخصصان روابط‌عمومی در نظر دارد همکاری نزدیکی را در این زمینه با مجموعه صنایع الکترونیک هوراند آغاز کند. به گزارش شارا، مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی، با اشاره به این که یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های همیشگی مدیران ... بیشتر بخوانید »

انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌‌ “روز جهانی روابط‌عمومی‌‌” را تبریک گفت

116eeezxe55ezxzx

 انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌‌ با انتشار پیامی، ۱۶ جولای، روز جهانی روابط‌عمومی را به تمامی تلاشگران این عرصه اعم از اساتید، مدیران، کارشناسان و شاغلان روابط‌عمومی‌‌ها در سازمان‌ها و شرکت‌ها تبریک گفت. به گزارش کمیته ارتباطات انجمن، در این پیام با اشاره به ۱۶جولای سالروز تولد ” آیوی لی” بنیانگذار روابط‌عمومی‌‌ در دنیا به مفهوم امروزی و سازمانی آمده است: برای ... بیشتر بخوانید »

کتاب سال روابط‌عمومی ایران منتشر می‌شود

Capturettrrt

کتاب سال روابط‌عمومی ایران، حاوی وقایع و رویدادهای علمی و اجرایی روابط‌عمومی‌ در ایران و جهان مربوط به سال ۱۴۰۱ ، توسط انجمن متخصصان روابط‌عمومی‌ و با همکاری اساتید وصاحب نظران روابط‌عمومی‌ و ارتباطات و با حمایت روابط‌عمومی‌ سازمان ها، شرکت ها و دستگاههای اجرایی بزودی منتشر می شود. به گزارش کمیته ارتباطات انجمن، این کتاب حاوی آخرین مقالات علمی، ... بیشتر بخوانید »

نظرسنجی »بررسی وضعیت هوش مصنوعی در روابط‌عمومی» آغاز شد

6eeeertrtrttr

  نخستین نظرسنجی «بررسی وضعیت هوش مصنوعی در روابط‌عمومی ایران» که به همت موسسه کارگزار روابط‌عمومی و با همکاری انجمن روابط‌عمومی ایران و انجمن متخصصان روابط‌عمومی طراحی شده است، آغاز ‌شد. همه علاقه‌مندان به حوزه روابط‌عمومی می‌توانند از طریق لینکی که در انتهای همین خبر آمده در نظرسنجی شرکت کرده و نظر خود را اعلام کنند. برای شروع نظرسنجی روی ... بیشتر بخوانید »

نقش حیاتی روابط‌عمومی در ترغیب مردم به استفاده مسئولانه از آب جدی گرفته شود

6eeee55A

رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی در نخستین هم‌اندیشی «روابط‌عمومی‌ها: مسئولیت‌پذیری اجتماعی و بحران آب» با اشاره به سه ابرچالش متخصصان ارتباطات آبی؛ «عدم درک ارزش آب»، «عدم درک ارزش خدمات آب» و «عدم درک ارزش ارتباطات آب» گفت: در بحث ارزش آب، هدف این است که روابط‌عمومی‌های شرکت‌های آب و فاضلاب با تدوین استراتژی‌ها و با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های ... بیشتر بخوانید »

روابط‌عمومی‌ها نمی‌توانند از مزایای هوش مصنوعی چشم‌پوشی کنند

اخبار انجمن

  رئیس انجمن متخصصان روابط‌عمومی به تغییرات گسترده مشاغل و صنایع به دنبال حاکمیت هوش مصنوعی اشاره کرد و گفت: همه مشاغل و صنایع در معرض فناوری هوش مصنوعی مولد قرار دارند و صنعت روابط‌عمومی از این قاعده مستثنی نیست. هر چند فناوری هوش مصنوعی مولد ممکن است خطرها و پیامدهای مختلفی به همراه داشته باشد اما متخصصان روابط‌عمومی می‌توانند ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top