آخرین خبرها
شما اینجا هستید: خانه » اخبار روابط عمومی

اخبار انجمن

گزارش هم‌اندیشی هوش مصنوعی و تکنولوژی‌های نوین ارتباطاتی در روابط‌عمومی

C5pturedsds

  «ترس و امید» به وجه اشتراک سخنان کارشناسان روابط‌عمومی تبدیل شده بود که تلاش داشتند تا ضمن تحلیل «حاکمیت هوش مصنوعی» در دنیای امروز، « دورنمای واقعی» را برای روابط‌عمومی‌ها در سازمان‌ها ترسیم کرده و برای حل بحران‌های پیش رو راهکار ارائه کنند. نتایج مقاومت در برابر تکنولوژی نوین ترسیم این دورنما نیازمند «آشتی با علم» و «تدوین یک ... بیشتر بخوانید »

اساس ملاحظات اخلاقی در شبکه‌های اجتماعی بر پایه احترام و اعتماد است

C5pture21

  امروزه گسترش روزافزون فضای مجازی و استفاده از آن در حوزه های مختلف از جمله؛ شخصی، دوستانه، کاری، خانوادگی و… این فضا را نیازمند رعایت یکسری ملزومات اخلاقی و ادبی در ارتباط، تولید و بازنشر محتوا کرده است. حسین امامی، پژوهشگر شبکه های اجتماعی می گوید: اساس ملاحظات اخلاقی در شبکه‌های اجتماعی بر پایه احترام و اعتماد است. اگر ... بیشتر بخوانید »

مدیر روابط‌عمومی باید با شفافیت پاسخگو باشد

Cap-00-0-0-0tureیس

عضو هیئت رئیسه انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران بر ضرورت پاسخگویی توام با شفافیت مدیران روابط‌عمومی تاکید کرد و گفت: در این زمینه باید منفعت سازمانی و منافع مردم در نظر گرفته شود. به گزارش دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه؛ دکتر قربانعلی تنگشیر، عضو هیئت رئیسه انجمن متخصصان روابط‌عمومی ایران مهمان ویژه کلاس درس متفاوت که در کافه اتفاق با ... بیشتر بخوانید »

گرامیداشت روز روابط‌عمومی در خانه هنرمندان ایران

Cap0-0-z

 دومین دوره بزرگداشت هفته روابط‌عمومی‌ به مناسبت گرامیداشت این روز، توسط کانون روابط‌عمومی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و تبلیغات خانه تئاتر در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. این مراسم که با بخش‌ها و برنامه‌های متنوع و حضور مهمانان ویژه تدارک دیده شده، در ساعت ۱۵:۰۰ روز سه‌شنبه، دوم خرداد۱۴۰۲، در سالن استاد جلیل شهناز این مجموعه برگزار می‌شود. در این مراسم، قربانعلی تنگ شیر ... بیشتر بخوانید »

کارگاه آموزشی روابط‌عمومی برگزار شد

photo_2023-05-17_12-41-02

در آستانه روز ارتباطات و روابط‌عمومی به همت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهرداری سیرجان، مراسم تجلیل از روابط‌عمومی‌های شهرستان همراه با ارائه کارگاه آموزشی در این حوزه، برگزار شد. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، دکتر قربانعلی تنگ‌شیر، مدرس ارتباطات، نایب‌رییس و عضو هیئت‌مدیره انجمن متخصصان روابط‌عمومی کشور به دعوت شهرداری سیرجان در این مراسم حضور یافت. عمده مباحث مطرح شده ... بیشتر بخوانید »

رقابت رسانه ها، در ارائه محتوای متمایز و بکارگیری تکنولوژی های جدید است

C5pcxcxxc

 شبکه اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی ایران (شارا) || با توجه به اخباری مبنی بر وجود تکنولوژی های پیشرفته در حوزه خبر و اطلاع رسانی، به نظر می رسد رسانه ها و روزنامه نگاران ما با چالش های زیادی در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری روبرو خواهند بود، اما مهم ترین تغییرات رسانه های ما باید در چه بخش هایی باشد تا ... بیشتر بخوانید »

روابط‌عمومی؛ پاشنه آشیل تعطیلات نوروز

Cap-00xc

اولین و مهمترین هدف روابط‌عمومی‌ در ایام نوروز باید اطمینان از انتقال اطلاعات درست به گردشگران و مسافران باشد. این اطلاعات شامل دسترسی گردشگران و مسافران به اطلاعات صحیح در خصوص جزییات مقصد، هتل‌ها، مکان‌های دیدنی، کمپ‌ها، مسیرهای ترافیکی، قوانین و مقررات و تمامی اطلاعات موردنیاز گردشگران است.  به‌علاوه ارسال اطلاعات ضروری و مهم به رسانه‌ها در خصوص خدماتی که ... بیشتر بخوانید »

مدیرکل روابط‌عمومی راه‌آهن بازنشسته شد

Capcxcx0-0-0ture

    به نام یگانه هستی بخش زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد چه زود گذشت از کودکی ام تا دبیرستان چه زود گذشت، از دبیرستان تا پایان دانشگاه چه زود گذشت و از شروع خدمت در راه آهن تا ... بیشتر بخوانید »

انتصاب مدیرکل دفتر ترویج، روابط‌عمومی سازمان امور اراضی

Cap-00-0-0-0tureddfdf

 مهندس رضا افلاطونی طی حکمی سیدشهاب سید محسنی را به سمت مدیرکل دفتر ترویج، روابط‌عمومی و امور بین الملل سازمان امور اراضی کشور منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان امور اراضی کشور،  دراین حکم آمده است: ترویـج اهـداف و برنـامه های سازمان در قالب برنامه های جامع و منســجم و اطلاع رسانی صـحیح و فراگیر وبرنـامه ریزی در جهت ... بیشتر بخوانید »

Scroll To Top